Metal dekor alırken nelere dikkat edilmelidir

Metal dekor yaşadığımız alanları güzelleştiren duvar aksesuarları. Ancak metal dekor ürünleri satın alırken dikkat etmemiz gereken bazı özellikle bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Metal dekor alırken nelere dikkat edilmelidir konusuna değiniyoruz. Metal dekor alımında kaliteyi arıyorsanız yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

Metal dekor alırken dikkat edilmesi gereken 4 konu

Hayatımızda hep birşeyleri alırken ürünün en iyisini, en kaliteli şekilde, en ucuza almaya çalışırız. Metal dekorda ise bu standart düşüncelerin yanına birkaç konu daha eklemek istiyoruz. Hadi başlayalım öyleyse…

metal dekor satın al

Metal dekor alımında dekorun inceliğine dikkat edin Metal dekor alırken dikkat etmemiz gereken durumlardan biri metal dekorun kalınlığıdır. Metal dekorun inceliği 1.5 milimetre olmalıdır. Bu incelikten ne daha kalın ne daha ince olmaması istenmektedir. 1.5 milimetre incelik daha kalın olduğunda taşınması ve kurulumunda zorluklar yaşanmakta, daha ince olduğu durumlarda ise herhangi bir düşme, çarpma olduğunda deforme olma ihtimali daha çok oluşmaktadır.

CNC lazer kesim teknolojisi ile üretilsin.

CNC lazer kesim teknolojisi özel bir kesim teknolojisidir. Bu sayede ürünlerinizin estetik durumu çok daha iyi hale gelmektedir. Duvarda daha güzel görünümlü bir metal dekor için CNC lazer kesim teknolojisi ile üretilen metal dekorları tercih edin.

Duvarınız ile metal dekor arasında boşluklu tasarım

Metal dekor ile duvarınız arasında ortalama 1-2 santimetre (cm) boşluk kalması ve bu şekilde ürünün üretilmesi, duvarınızda 3D yani 3 boyutlu bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Üç boyutlu bir görünüm duvarınıza ayrı bir hava katacaktır.

Metal dekor alırken mutlaka kurumsal bir firmadan alın.

Metal dekor alırken dördüncü ve son olarak, belki de en önemli konuya geldik. Ürünün teslimatı, faturalandırılması, ürün ile ilgili herhangi sorularınızda mutlaka muhatap olabileceğiniz kişilerin kurumsal bir firma olması çok önemlidir. Sorun yaşamamanız açısından metal dekor alırken, bireysel kişilerden metal dekor almak yerine mutlaka kurumsal firmalardan metal dekor almayı tercih ediniz.

Bu anlamda sizlere önerebileceğimiz firma, Atik Grafik firmasıdır. Otuz yılı aşkın bir deneyimle çalışmalarını sürdüren Atik Grafik firması, Duvara Bak internet sitesinde duvarınıza ve size özel tasarımların satışlarını yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *